جدید کیت گیرنده فرستنده قفل مرکزی سمند مشاهده عکس بزرگتر

کیت گیرنده فرستنده قفل مرکزی سمند

جدید

موجود است

640,000 تومان

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

ریموت فابریک سمند به همراه کیت و 2 عدد ریموت این محصول شامل 2 عدد ریموت فابریک ماشین سمند است در مواقع خرابی ریموت کنترل های ماشین بهترین و ساده ترین راه برای رفع مشکل تعویض این قطعه است روش تعویض ریموت فابریک سمند گیرنده در سقف خودروهای سمند در مجاور چراغ سقف یک صفحه مشکی رنگ طلق است که باید آن را باز نمایید و در زیر این قسمت رله سقفی قبلی را با رله سقفی جدید جایگزین نمایید.

با خرید این محصول 64000 امتیاز وفاداری دریافت می کنید که می تواند در خرید بعدی به کوپن تخفیف تبدیل شود.


 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول از سایت کوپن تخفیف هدیه می گیرید که در خرید های بعدی می توانید از تخفیف شگفت انگیز استفاده کنید.

 • سوالی دارید ؟

  در صورتی که در مراحل ثبت سفارش و یا در مورد محصول سوالی دارید, میتوانید با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید. 55484398-021

 • راهنمای خرید آنلاین

  محصولات را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید, با ایمیل خود ثبت نام و مشخصات خود را ثبت کنید در مرحله آخر پرداخت خود را نهایی کنید.

 • مطابقت کامل محصول

  تضمین اصالت و کیفیت کلیه محصولات همانطور که در سایت درباره محصولات توضیح داده شده و در تصاویر میبینید به دست شما خواهد رسید.

چرا بهتر است کیت و ریموت سمند تعویض شود؟؟؟

در خودروی سمند در سال های ساخت این خودرو از ریموت های مختلفی با کمپانی های متفاوت همانند سازه پویش و کروز و .... استفاده شده است و معمولا ریموت تکی اضافه نمودن با مشکلات ناهماهنگی روبرو است و بهترین و راحت ترین و به صرفه ترین راه تعویض کیت به همراه ریموت است تبدیل ریموت فابریک سمند(قدیمی به جدید) بسیار آسان است.

برای تعویض ریموت های سمند قدیمی با ریموت یدک جدید باید رله قفل مرکزی فابریک را که در قسمت سقف خودروی سمند قرار دارد را با کیت ریموت جدید تعویض کنید , این روش اقتصادی ترین و ساده ترین راه است و دانش فنی چندان زیادی نیز احتیاج ندارد

مدلسمند LX
ساختایران
آموزش نصب
رنگمشکی
گارانتی
نوع کاربریکیت قفل مرکزی سمند LX قابل نصب روی تمای مدل های سمند LX

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود به این محصول امتیاز دهید.

محصولات مرتبط