روش های پرداخت امن در فروشگاه ایران آپشن

  روش های پرداخت 

پرداخت از طریق درگاه آنلاین

همگی کاربران ایران آپشن می‌توانند در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ سامان هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. بعد از انجام عملیات پرداخت برای مشتری پیامک وضعیت سفارش ارسال می شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ های قید شد کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت ایران آپشن به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌ تر و سریع‌ تر است و ایران آپشن پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت سریع استفاده کنید.
- شماره حساب فروشگاه ایران آپشن :
- شماره حساب: 27108248513741 بانک ایران زمین به نام ابوالفضل مهرادوند
- شماره کارت: 5057851013916991 بانک ایران زمین به نام ابوالفضل مهرادوند
برای مشاهده لیست شماره حساب و کارت دیگر بانک ها اینجا کلیک کنید

پرداخت از طریق کد USSD

پرداخت توسط تلفن همراه با شماره گیری کد USSD به شماره #7643*97*788* بعد از وارد کردن کد و شماره گیری, مبلغ سفارش را به ریال وارد و تایید کنید در مرحله بعد نام پذیرنده " ایران آپشن خودرو " به شما نمایش داده می شود در این مرحله مبلغ و پذیرنده را تایید کنید در مرحله بعد شماره کارت بانکی خود را وارد و تایید کنید و در مرحله آخر شماره رمز دوم خرید اینترنتی کارت خود را وارد و تایید کنید. همچنین بعد از پرداخت سفارش برای شما کد رهگیری ارسال خواهد شد که میتوانید با تماس با 55484398-021  تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نهایی کنید.

پرداخت از طریق اپلیکیشن آپ

یکی دیگر از روش های پرداخت سفارش , پرداخت از طریق تله پرداز اپلیکیشن آپ خواهد بود. کافی است  اپلیکیشن آپ را دانلود و نصب کنید و  در منوی تله پرداز با وارد کردن کد تله پرداز 10007643 را وارد کنید, در مرحله بعد نام پذیرنده " ایران آپشن خودرو " به شما نمایش داده می شود در این مرحله مبلغ سفارش خود را وارد کنید, در مرحله بعد با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود می توانید مبلغ سفارش خود را پرداخت کنید. همچنین بعد از پرداخت سفارش برای شما کد رهگیری ارسال خواهد شد که میتوانید با تماس با 55484398-021  تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نهایی کنید.