1 - ثبت نام در سیستم همکاری در فروش

روش کلی کسب درآمد به روش همکاری در فروش
ابتدا در سیستم عضو شوید: عضویت در سیستم
بعد از ثبت نام به پنل بازاریابی وارد شوید و از قسمت فهرست محصولات می توانید تمامی محصولات را همراه با کمیسیون مشاهد کنید.

2- دریافت لینک اختصاصی بازاریاب

محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید , از قسمت " دریافت لینک " میتوانید لینک اختصاصی مربوط به خود را دریافت کنید.
لینک اختصاصی بازاریابی مخصوص خود را میتوانید در هر کجای اینترنت که میتوانید قرار دهید. اگر کانال , پیج و سایت یا وبلاگ پر بازدید دارید و میخواهید از بازدید کنندگان آن درآمد داشته باشید میتوانید با قرار دادن لینک محصولات در صفحات مختلف وبلاگ و سایت خود ضمن معرفی این محصولات به بازدید کنندگان خود توصیه کنید تا آنها را خریداری کنند و پس از انجام خرید و واریز مبلغ آن به شرکت پورسانت شما پرداخت میشود.

3- کسب کمیسیون به ازای تکمیل شدن هر خرید

درصورتی که وب سایت, وبلاگ, و یا حتی کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام داشته باشید میتوانید به راحتی از طریق سیستم همکاری در فروش کسب درآمد کنید. از بین صدها محصول محصول مورد نظرتان را انتخاب کنید و لینک اختصاصی آن را دریافت و به اشتراک بگذارید و در صورت ثبت سفارش کاربران کمیسیون خود را دریافت میکنید.

4- دریافت کمیسیون پس از تایید سفارش

پس از ثبت و خرید محصول توسط مشتری از قسمت " امور مالی" در پنل اختصاصی خود می توانید درآمد کل خود را مشاهده کنید و درخواست واریز به حساب کنید.
مزایای سیستم همکاری در فروش
1- در این سیستم فروشنده برای هر محصول درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید. که بعد از فروش آن محصول درصد مربوطه از حساب فروشنده کسر و به حساب بازاریاب واریز می شود.
2- تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.
3- لینک بازاریابی مشتری دائمی و مادام العمر خواهد بود.
4- با توجه به اعتبار سیستم همکاری در فروش تبلیغ کنندگان هیچگونه نگرانی از بابت واریز به موقع درآمدهای خود نخواهند داشت.
5- ثبت سفارش توسط خود بازاریاب از طریق ثبت نام از طریق لینک اختصاصی خود , بازاریاب میتواند سفارشات مشتریان خود را ثبت و پرداخت کند و کمیسیون محصول به حساب بازاریاب منظور می شود.
فروشگاه اینترنتی ایران آپشن خودرو از شما دعوت می نماید تا از سایت سیستم همکاری در فروش به نشانی www.iroption.com/seller  بازدید نموده و در صورت داشتن هرگونه سوال یا راهنمایی از طریق پشتیبانی آنلاین سایت یا از طریق شماره تلفن 55484398-021 یا 09126897658 با همکاران ما تماس بگیرید.