جدید قیمت کاهش یافت ! ضربه گیر کمک فنر مشاهده عکس بزرگتر

بالشتک ضربه گیر کمک فنر

2%

جدید

موجود است

1,764,000 تومان

1,800,000 تومان

 • سایز A
 • سایز B
 • سایز C
 • سایز D
 • سایز E
 • سایز F

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

بالشتک ضربه گير کمک فنر ساخته شده از مواد اورتان خالص و شفاف , کالای یاد شده با قرار گرفتن بين فنر لول کمک اتومبيل باعث مي شود که فنرها به صورت نرمتر و بدون فشار عمل کنند, هچنین وجود سوراخ بر روی این ضربه گیر بافر را قادر میکند که نیروی وارد بر کمک فنر را دفع کند, استفاده از این فناوری باعث افزایش قدرت و قابلیت ضربه گیر کمک فنر شده است.

با خرید این محصول 176400 امتیاز وفاداری دریافت می کنید که می تواند در خرید بعدی به کوپن تخفیف تبدیل شود.


 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول از سایت کوپن تخفیف هدیه می گیرید که در خرید های بعدی می توانید از تخفیف شگفت انگیز استفاده کنید.

 • سوالی دارید ؟

  در صورتی که در مراحل ثبت سفارش و یا در مورد محصول سوالی دارید, میتوانید با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید. 55484398-021

 • راهنمای خرید آنلاین

  محصولات را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید, با ایمیل خود ثبت نام و مشخصات خود را ثبت کنید در مرحله آخر پرداخت خود را نهایی کنید.

 • مطابقت کامل محصول

  تضمین اصالت و کیفیت کلیه محصولات همانطور که در سایت درباره محصولات توضیح داده شده و در تصاویر میبینید به دست شما خواهد رسید.

چه ماشین‌هایی می‌توانند از این ضربه‌گیر استفاده کنند؟
ضربه‌گیر کمک فنر بر روی انواع ماشین‌ های سواری، شاسی بلند، کوپه، کف خواب و .... قابل استفاده است.

اندازه‌گیری سایز مناسب
برای اندازه گیری و به دست آوردن سایز مناسب از حلقه وسط کمک فنر استفاده کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که در زمان اندازه‌گیری باید خودرو شما بر روی یک سطح صاف قرار گرفته باشد و همچنین اگر از جک استفاده می‌کنید نباید لاستیک از روی سطح زمین بلند شده باشد.

کاهش نیروی وارده به خودرو در پیچهای تند
استفاده از این ضربه گیر باعث میشود خودروی شما در هنگام عبور از پیچهای تند با ثبات تر عمل کند. دلیل این امر این است که بافر ضربه گیر نیرویی که در هنگام عبور از پیچ خودروی شما را به سمت خارج پیچ میکشد را کاهش میدهد.

حفظ ارتفاع  و کاهش لرزش خودرو
استفاده از این ضربه گیر کمک فنر باعث میشود سریعتر فتر خودروی شما به حالت اولیه برگردد و ارتفاع خودرو شما بازیابی شود. همچنین استفاده از بافر ضربه گیر لرزش خودرو ناشی از ناهمواری های سطح جاده و همچنین لرزش خودرو در سرعت های بالا را کاهش میدهد. این موضوع باعث کاهش خستگی ناشی از رانندگی در مسیرها و فواصل طولانی میشود.

کوتاه کردن زمان ترمز
در هنگام ترمز این بافر متمایل شدن وزن خودرو شما به سمت جلو را کاهش داده و با این کار باعث کاهش فاصله زمان ترمز و توقف خودرو میشود.

حفاظت از کمک فنر
بافر ضربه گیر در جاده های ناهموار از کمک فنر شما در مقابل ضربات وارده ناگهانی محافظت میکند.

جلوگیری از انحراف خودرو در پیچهای تند

بعد از ورود به یک پیچ تند نیرویی خودروی شما را به سمت خارج پیچ میکشاند. استفاده از ضربه گیر باعث کاهش این نیرو شده و در نتیجه باعث ثبات بیشتر خودروی شما در هنگام عبور از چنین پیچهایی میشود. با کاهش این نیرو شما میتوانید عبوری نرم و بدون انحراف از پیچهای تند را تجربه کنید.

 کاهش تکانهای شدید در جاده های پر دست انداز

استفاده از این ضربه گیر کمک فنر ضربات ناشی از سرعت بالا یا جاده های پر دست انداز را کاهش میدهد و به شما تجربه یک رانندگی نرم و با ثبات را هدیه میکند. ضربه گیر در سرعتهای بالا و همچنین در جاده های پر دست انداز ضربات را جذب میکند و تا حد چشمگیری باعث افزایش طول عمر سیستم تعلیق خودروی شما خواهد شد.

کاهش لرزش در رانندگی با سرعت بالا

استفاده از بافر ضربه گیر لرزش در سرعتهای بالا را در هنگام رانندگی کاهش میدهد و باعث میشود که تجربه رانندگی نرم و راحتی به وجود بیاید. قدرت موتور و اصطحکاک سطح جاده باعث ایجاد لرزش در خودرو میشود. استفاده از ضربه گیر این  لرزش را نیز کاهش داده و همچنین باعث بهبود وضعیت تعلیق خودرو میشود و شما میتوانید رانندگی با ثبات و پایداری را تجربه کنید.

کاهش خستگی در هنگام رانندگی

کاهش لرزش و ضربات باعث میشود که رانندگی راحت تر شود و همچنین خستگی ناشی از رانندگی کاهش بیابد. استفاده از بافر ضربه گیر باعث میشود شما تجربه متفاوتی در رانددگی داشته باشید. انعطاف پذیری فنرخودروی شما افزایش پیدا میکند و کنترل فرمان و چرخها نیز بهبود پیدا میکند. کاهش لرزش و ضربات باعث میشود که شما در طول رانندگی خستگی کتری را حس کنید و همچنین اثرات مثبتی بر روی وضعیت جسمی خودروی شما خواهد داشت.

برندAMT
ساختکره جنوبی
آموزش نصب
رنگشفاف
گارانتی
تعداد2 عدد
جنسپلی اورتان
ضد آب
محتویات2 عدد بالشتک ضربه گیر
نوع کاربریقابل نصب روی تمامی خودروهای داخلی و خارجی بسته به نوع سایز فنر لول
تعدادقیمتمیزان ذخیره شما
3 1,710,000 تومان 270,000 تومان
5 1,674,000 تومان 630,000 تومان
10 1,620,000 تومان 1,800,000 تومان

حمید ف 1400-05-16

سلام. محصول کدام کشور هست؟ امریکا یا کره؟

   نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

   برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود به این محصول امتیاز دهید.

  محصولات مرتبط

  مقالات مرتبط
  • انتخاب سایز ضربه گیر کمک فنر 97/07/29 روش اندازه گیری فاصله بین حلقه های فنر لول به راحتی با برش تکه ای کاغذ و استفاده از خطکش میتوان فاصله دوحلقه وسطی فنر لول را مشخص نمود. اندازه گیری در حالتی انجام میشود که ماشین روی سطح صاف قرار داشته و چرخها روی زمین باشند.در صورتی که جا برای داخل کردن دست واندازه گیری فواصل نباشد. و در نهایت با استفاده از جدول داده شده سایز مورد نظر و مناسب اتومبیل شما مشخص و قابل استفاده خواهد بود.سپس با آن تکه کاغذ اندازه دقیق فاصله بین دو فنر لول را به دست می آوریم. جدول سایز ها