جدید کروز کنترل فابریک دنا مشاهده عکس بزرگتر

کروز کنترل فابریک دنا

جدید

موجود است

1,350,000 تومان

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

این محصول قابلیت نصب فابریک بر روی کلیه مدلهای خودرو دنا با دریچه گاز سیمی را دارد. سامانه دومنظوره کروز کنترل، لیمیتر هشدار دهنده سرعت خودرو دارای قابلیت استفاده همزمان از سیستم کروز کنترل و لیمیتر می باشد.

با خرید این محصول 135000 امتیاز وفاداری دریافت می کنید که می تواند در خرید بعدی به کوپن تخفیف تبدیل شود.


 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول از سایت کوپن تخفیف هدیه می گیرید که در خرید های بعدی می توانید از تخفیف شگفت انگیز استفاده کنید.

 • سوالی دارید ؟

  در صورتی که در مراحل ثبت سفارش و یا در مورد محصول سوالی دارید, میتوانید با پشتیبانی فروشگاه ما تماس بگیرید. 55484398-021

 • راهنمای خرید آنلاین

  محصولات را انتخاب و به سبد خرید اضافه کنید, با ایمیل خود ثبت نام و مشخصات خود را ثبت کنید در مرحله آخر پرداخت خود را نهایی کنید.

 • مطابقت کامل محصول

  تضمین اصالت و کیفیت کلیه محصولات همانطور که در سایت درباره محصولات توضیح داده شده و در تصاویر میبینید به دست شما خواهد رسید.

این سامانه علاوه بر سیستم کروز کنترل دارای لیمیتر هشدار دهنده سرعت نیز می باشد.سامانه لیمیتر هشدار دهنده سرعت این خودرو با قابلیت استفاده در داخل شهر، بعنوان یک کمک راهنما جهت سهولت رانندگی بوده و با فعال نمودن آن در سرعت مشخص، خودرو بیش از سرعت یاد شده شروع به هشدار دادن می کند و بوق آلارم هشدار دهند آن عمل می کند. بر این اساس رانندگان محترم قادر به حفظ و تشخیص سرعت خودرو خود در محدوده تعیین شده جهت اتوبانهای داخل شهری خواهند بود. با توجه به رژیم ترافیکی در اتوبانهای داخل شهری؛ عمدتا سیستم کروز قابلیت استفاده خود را از دست داده و در این خصوص سیستم لیمیتر می تواند کمک کننده باشد.

برندایران خودرو
مدلدنا
ساختایران
رنگمشکی
گارانتی
نوع کاربریقابل نصب روی خودرو دنا

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود به این محصول امتیاز دهید.

محصولات مرتبط